O FIRMĚ / O NÁS English version

HISTORIE

item1

Společnost VOICE byla založena v roce 1996. Od svého začátku se specializuje na distribuci a prodej kvalitní audiofilské hi-fi techniky. Vše odstartovala krásná myšlenka, nabízet výrobky českých značek v Polské republice a vytvořit takzvané „Centrum českého hi-fi“, které by plnilo úlohu vstupní brány našich výrobců do této geograficky blízké a obchodně atraktivní země. Postupem času se zcela přirozeně naše činnost rozšiřovala, společnost VOICE Sp. z o.o. se stala jedním z nejdůležitějších hráčů na polském trhu s hi-fi technikou a spolu s tím rostlo i její mezinárodní postavení. Spolupráci nám nabízelo a nabízí stále více značek světového věhlasu, naše dobrá práce s obchodními partnery, péče o znalosti prodejců, dostupnost zboží a služba zákazníkům – to vše se velmi pozitivně projevuje na dlouhodobě stabilních výsledcích. Nasbírané zkušenosti, tým odborníků, zmiňované stabilní postavení v mezinárodním měřítku, pozitivní přístup k práci a v neposlední řadě láska k hudbě – to jsou základní stavební kameny budování společnosti VOICE také v České republice.
Vstup na náš trh vnímáme jako přirozené vyústění širokých distribučních aktivit, cíle máme shodné, jako na trhu polském. Být pro naše zákazníky spolehlivým a vyhledávaným obchodním partnerem, dodávat na trh kvalitní výrobky předních světových producentů, poskytovat vynikající prodejní i poprodejní servis. Snaha být neustále nablízku, umět poradit se zapojením, s užíváním výrobku, spolu s vámi si vychutnávat krásnou a kvalitní hudbu, film. Velmi dobře si uvědomujeme, že hi-fi, nebo chceme-li vysoká věrnost, není pouze o kvalitním zvuku a obrazu, o cenově náročné elektronice, ale je to především komplex služeb, životní postoj, způsob práce, který každého z nás nejen obohacuje, ale zároveň i hluboce zavazuje.

S úctou, Ing. Milan Weber – spolumajitel firmy Voice Sp. z o.o.


NABÍDKA PRODUKTŮ

item2 Jsme výhradními distributory značek:
  • Audiovector - reprosoustavy pro stereo a systémy domácího kina
  • Audio Physic - reprosoustavy pro stereo a systémy domácího kina
  • Cabasse - reprosoustavy pro stereo a systémy domácího kina
  • Cardas Audio – kabeláž a audio příslušenství
  • Chord Electronics - zesilovače, přehrávače CD, d/a převodníky
  • Primare - zesilovače, přehrávače CD a DVD, a/v procesory
  • REL - subbasy pro stereo a systémy domácího kina
  • SIM2 - dataprojektory

SPOLUPRÁCE

Jsme firma, která se neustále rozvíjí, hledá nové obchodní partnery, nové značky a nápady. Jestliže Vás zaujaly naše produkty, vřele Vás zveme ke spolupráci.

S chutí Vám zodpovíme otázky, týkající se našich produktů, můžeme pomoci v záležitostech týkajících se spolupráce mezi Českou a Polskou republikou.

Facebook