aktualności

VOICE na AUDIO VIDEO SHOW PRAHA 2017 2017-04-25 16:15:45

VOICE na AUDIO VIDEO SHOW PRAHA 2017

Ve dnech 31. března až 1. dubna 2017 se v Hotelu Don Giovanni Praha konala tradiční přehlídka toho nejlepšího a nejnovějšího, co svět audio a video techniky nabízí. Firma Voice samozřejmě nemohla v dlouhém seznamu vystavovatelů chybět. Představeny byly všechny možné novinky námi distribuovaných značek Cabasse, Audiovector, AudioPhysic, Primare, Chord či REL a jako již tradičně nechyběli ani vzácní hosté a na slovo vzatí odborníci z těchto firem.

Voice se letos v Praze prezentoval hrající expozicí v sále Donna Anna na 1.patře, kde bylo možno si vychutnat dva instalované audio systémy. Oba využívaly stejný zdroj od Chord - Blu CD transport a převodník Chord Dave. První sestava se skládala ze stereo koncového zesilovače Primare A60 a předzesilovače se zabudovaným D/A převodníkem PRE60, propojeny byly kabeláží Cardas Clear Reflection se skvěle hrajícími reprobednami AudioPhysic Codex. O ustavení systému a výběr přehrávaný během prezentace se starali pánové Siemen Algra ze švédských Primare a Manfred Diestertich z německých AudioPhysic.


Cabasse Baltic 4 - Nová podoba reprosoustav firmy Cabasse 2017-04-20 16:32:19

Cabasse Baltic 4 - Nová podoba reprosoustav firmy Cabasse

DOKONALÁ INOVACE

Baltic 4 je jediným 3-pásmovým koncentrickým reproduktorem na světě.

Baltic nabízel již od časů své premiéry plnohodnotnou škálu zvukového spektra z jediného bodu.

Čtvrtá verze je vybavena nově vyvinutým třípásmovým reproduktorem, který opět posunul a nově definoval zvuk koncentrického reproduktoru, jako podstatně jednolitější a univerzálnější. Baltic 4 je nový, vyjímečný, vyprodukovaný ve Francii.

 


Světová premiéra reprobeden AudioPhysic Avantera III v AvitSmart Praha 2017-03-28 10:49:45

Světová premiéra reprobeden AudioPhysic Avantera III v AvitSmart Praha

Je naší milou povinností Vás informovat o světové premiéře nových reprobeden německého producenta AudioPhysic s označením Avantera III. Premiéra se uskuteční 31.března v salónu AvitSmart na pražských Vinohradech, souběžně s Audio Video Show Praha 2017, probíhající od 31.3. do 1.4. v Hotelu Don Giovanni Praha. Nenechte si ujít tento okamžik nejen proto, že světovou premiéru v České republice nezažíváme příliš často. K vidění a poslechu budou nové Avantery III v AvitSmart až do 15.dubna.


Novinky u Cardas Audio 2017-03-28 10:34:52

Novinky u Cardas Audio

Cardas Iridium

Nová série Iridium nabízí stejně jako již ostatní existující série jak signálový tak reproduktorový kábel. Muzikálnost a teplo ve spojení s vyjímečnou kvalitou za rozumnou cenu, jsou hlavní atributy, díky nimž je značka Cardas celosvětově uznávaná. Nová série vnáší více neutrálnosti pro celkový dojem z tvoření scény vzhledem ke svým předchůdcům, jakými jsou Twinlink Speaker a Microtwin Interconnect.

Cardas Clear Cygnus

Poslední novinkou amerického producenta Cardas Audio, slavícího letos třicetileté výročí existence na trhu, je série Clear Cygnus. Tato série by měla zastoupit sérii Clear Light a byla vyprodukována jako kabeláž signálová, reproduktorová a také gramofonová. 


Novinky u Chord Electronics na CES 2017 v Las Vegas: Poly 2017-02-01 13:42:43

Novinky u Chord Electronics na CES 2017 v Las Vegas: Poly

Poly je bezdrátový síťový streamer, jenž byl vyvinut pro potřeby velmi dobře známého sluchátkového zesilovače Mojo.

Poly nabízí bezdrátové připojení skrze Bluetooth nebo WiFi. Zajímavým řešením je čtečka karet micro SD, jenž nabízí neomezené možnosti rozšíření paměti. Zařízení přehrává soubory o vysokém rozlišení PCM 768kHz, DSD64 až DSD512(Octa-DSD). Ostatními přehrávanými formáty jsou momentálně ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG, VORBIS, ALAC, WMA nebo MP3.

Lithiovo polymerový akumulátor zajišťuje 9 hodin užívání na jedno nabití. Čas nabíjení je méně než 4 hodiny. Propojením Mojo s Poly dosáhnete současného nabíjení obou zařízení.

Na trhu by se měl Poly objevit v dubnu 2017.Facebook