aktualności

DAC převodníky CHORD v AVITSMART 2017-05-10 14:47:18

DAC převodníky CHORD v AVITSMART

Speciální akci na DAC převodníky značky Chord připravil AvitSmart, který se nachází na Vinohradské 1200/50, Praha 2. Je možno si zde prohlídnout i vyzkoušet produkty tohoto světového leadera na trhu, takže neváhejte... akce trvá do 31.května, sleva až 20% na produkty Chord Electronics.


Novinky u AudioPhysic 2017-05-08 16:55:37

Novinky u AudioPhysic

The Absolute Sound z USA zařadil reprobedny CARDEAS 30 JLE do své příručky Buyer's Guide 2017 v sekci LOUDSPEAKERS a připojil hezkou recenzi. 

Další recenze na model CODEX vyšla v britském 6moons.com. Navrch tento model obdržel také prestižní cenu Blue Moon Award. Link je zde: http://voice.com.pl/_files/CODEX_in_6moons.com_UK.pdf

Model TEMPO plus se nachází na obálce polského měsíčníku AUDIO, uvnitř je samozřejmě také skvělá recenze. Link je zde: http://voice.com.pl/_files/AudioPhysicTEMPOPlus.pdf


 


VOICE na AUDIO VIDEO SHOW PRAHA 2017 2017-04-25 16:15:45

VOICE na AUDIO VIDEO SHOW PRAHA 2017

Ve dnech 31. března až 1. dubna 2017 se v Hotelu Don Giovanni Praha konala tradiční přehlídka toho nejlepšího a nejnovějšího, co svět audio a video techniky nabízí. Firma Voice samozřejmě nemohla v dlouhém seznamu vystavovatelů chybět. Představeny byly všechny možné novinky námi distribuovaných značek Cabasse, Audiovector, AudioPhysic, Primare, Chord či REL a jako již tradičně nechyběli ani vzácní hosté a na slovo vzatí odborníci z těchto firem.

Voice se letos v Praze prezentoval hrající expozicí v sále Donna Anna na 1.patře, kde bylo možno si vychutnat dva instalované audio systémy. Oba využívaly stejný zdroj od Chord - Blu CD transport a převodník Chord Dave. První sestava se skládala ze stereo koncového zesilovače Primare A60 a předzesilovače se zabudovaným D/A převodníkem PRE60, propojeny byly kabeláží Cardas Clear Reflection se skvěle hrajícími reprobednami AudioPhysic Codex. O ustavení systému a výběr přehrávaný během prezentace se starali pánové Siemen Algra ze švédských Primare a Manfred Diestertich z německých AudioPhysic.


Cabasse Baltic 4 - Nová podoba reprosoustav firmy Cabasse 2017-04-20 16:32:19

Cabasse Baltic 4 - Nová podoba reprosoustav firmy Cabasse

DOKONALÁ INOVACE

Baltic 4 je jediným 3-pásmovým koncentrickým reproduktorem na světě.

Baltic nabízel již od časů své premiéry plnohodnotnou škálu zvukového spektra z jediného bodu.

Čtvrtá verze je vybavena nově vyvinutým třípásmovým reproduktorem, který opět posunul a nově definoval zvuk koncentrického reproduktoru, jako podstatně jednolitější a univerzálnější. Baltic 4 je nový, vyjímečný, vyprodukovaný ve Francii.

 


Světová premiéra reprobeden AudioPhysic Avantera III v AvitSmart Praha 2017-03-28 10:49:45

Světová premiéra reprobeden AudioPhysic Avantera III v AvitSmart Praha

Je naší milou povinností Vás informovat o světové premiéře nových reprobeden německého producenta AudioPhysic s označením Avantera III. Premiéra se uskuteční 31.března v salónu AvitSmart na pražských Vinohradech, souběžně s Audio Video Show Praha 2017, probíhající od 31.3. do 1.4. v Hotelu Don Giovanni Praha. Nenechte si ujít tento okamžik nejen proto, že světovou premiéru v České republice nezažíváme příliš často. K vidění a poslechu budou nové Avantery III v AvitSmart až do 15.dubna.Facebook