Cardas Audio

Kompletní audio sortiment

CARDAS AUDIO – audiosortiment Made in USA
Cardas Audio není pouze výrobcem špičkových propojovacích kabelů, ale kompletního audio sortimentu. Veškeré výrobky mají jedno společné….pracují ve prospěch lepšího zvuku vašeho zařízení. Napájecí kabely, kabely pro přenos digitálních signálů, sluchátka, propojovací redukce, kabely pro přenosné audio, sortiment pro gramofony, jejich úpravu a tuning, stejně jako ceněnou gramofonovou přenosku Ruby, nebo téměř neviditelný clip na uchycení nového vodiče v gramofonovém raménku….vše je podřízeno maximálnímu výkonu a vaší spokojenosti. Pro detailní přehled možností jak vylepšit svůj poslechový zážitek se neváhejte obrátit na vašeho prodejce. Firemní webové stránky www.cardas.com nabízejí nepřeberné množství inspirací, zcela jistě tam najdete i něco pro vaše uši, něco pro váš domácí audio systém.

Cardas audio nabízí:
Napájecí kabely, digitální kabely, sluchátka, propojovací kabeláž pro přenosné audiokomponenty, výrobky pro úpravu gramofonů,
samostatně prodejné konektory, záslepky RCA vstupů, nastavovací LP, propojovací svorky pro bi-wiring,
myrtové bloky pro izolaci reproduktorové kabeláže od země, pájecí cín, kabelovou metráž….

Vítány jsou jakékoli speciální požadavky. Společnost Cardas Audio patří mezi významné zpracovatele mědi, nabízí také možnosti vývoje zcela specifického audio produktu…třeba…vašeho osobního propojovacího vodiče?

Signálová kabeláž

CARDAS AUDIO – Signálová kabeláž Made in USA
Cardas Audio nabízí v sériích signálové kabeláže dvě linie. CLEAR a CROSS. Jednotlivé modely přináší stupňovaný rozvoj firemních technologií, v nemalé míře zcela originálních a patentovaných. V řadě CROSS tak nacházíme Matched Propagation Technology (patentováno pod US Patent 7674973), která zajišťuje prostřednictvím citlivé kombinace unikátních technologií maximální zvukovou neutralitu a transparentnost, neomezený dynamický rozsah a naprosto bravurní rozlišení. V komplexní míře je zde rozvinuta firemní konstrukční teorie Golden Ratio (dodržování principů zlatého řezu), která se řadí mezi fundamentální stavební kameny společnosti a která na základě dlouhodobých poslechových testů přispívá k unikátnímu chování propojovací kabeláže. Nelze jednoznačně doporučit konkrétní model ke konkrétnímu poslechovému řetězci. Kromě prokazatelně špičkového provedení a vynikajících zvukových kvalit jednotlivých modelů v přímém porovnání s konkurenčními výrobky je stále nejdůležitější vaše zcela soukromé vyhodnocení. Pro porovnání a správný výběr konkrétního modelu proto žádejte poslechovou zkoušku nebo, v ideálním případě, zapůjčení výrobku domů. To jedině zajistí potvrzení našich slov o vyjímečnosti značky Cardas Audio.

Série CROSS obsahuje modely:
CROSS, PARSEC, MICROTWIN, CROSSLINK
Jednotlivé modely jsou dodávány s terminály RCA, nebo XLR, v délkách od 50 cm do 3 metrů
Speciální délky je možné objednat rovněž, v případě požadavku neváhejte kontaktovat prodejce

Série CLEAR obsahuje modely:
CLEAR, CLEAR REFLECTION, CLEAR LIGHT, CLEAR SKY
Jednotlivé modely jsou dodávány s terminály RCA, nebo XLR, v délkách od 50 cm do 3 metrů
Modely Clear a Clear Reflection nabízí celostříbrné, Rhodiem potažené terminály, jak ve verzi XLR, tak RCA.
Clear Light a Clear Sky se dodávají s vysoce kvalitními terminály Neutrik,
je možné je objednat také s vrcholovými rhodium stříbrnými terminály Cardas CG XLR a SRCA.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na prodejce.

Reproduktová kabeláž

CARDAS AUDIO – Reproduktorová kabeláž Made in USA
Cardas Audio nabízí v sériích reproduktorové kabeláže dvě linie, CLEAR a CROSS, každou po pěti modelech. Stupňovaný rozvoj firemních technologií je shodný s nabídkou kabelů signálových. Maximální zvuková neutralita a transparentnost, neomezený dynamický rozsah a naprosto bravurní rozlišení. V komplexní míře je zde rozvinuta firemní filozofie Golden Ratio (dodržování principů zlatého řezu), která se řadí mezi základní stavební kameny společnosti a která doplňuje detailní znalost problematiky návrhu kabelů a elektrotechniky obecně. Není možné jednoznačně doporučit konkrétní model ke konkrétnímu poslechovému řetězci. Kromě prokazatelně špičkového provedení a vynikajících zvukových kvalit jednotlivých modelů je stále nejdůležitějším hodnotícím prvkem váš názor, vaše zkušenost. Pro porovnání a správný výběr konkrétního modelu proto žádejte poslechovou zkoušku nebo, v ideálním případě, zapůjčení výrobku domů. To jedině zajistí potvrzení našich slov o vyjímečnosti značky Cardas Audio.

Série CROSS obsahuje modely:
CROSS, PARSEC, TWINLINK, CROSSLINK, 101 SPEAKER
Jednotlivé modely jsou dodávány s terminály vidlička, nebo banánek, v délkách od 1,5 metru dále, po 50 cm
Speciální délky je možné objednat rovněž, v případě požadavku neváhejte kontaktovat prodejce.

Série CLEAR obsahuje modely:
CLEAR BEYOND, CLEAR, CLEAR REFLECTION, CLEAR LIGHT, CLEAR SKY
Jednotlivé modely jsou dodávány s terminály vidlička, nebo banánek, v délkách od 1,5 metru,
s možností volby Bi-Wiring.
Speciální délky je možné objednat rovněž, v případě požadavku neváhejte kontaktovat prodejce.
Facebook