aktualności

Mojo Accessory Cable Pack 2016-10-10 11:09:34

Mojo Accessory Cable Pack

Anglická firma Chord Electronics Ltd. připravila pro svůj kapesní USB-DAC Mojo, jenž letos obdržel cenu EISA pro nejlepší zařízení tohoto typu, další novinku. Kromě již dříve uvedeného "Leather Case", či-li koženého obalu, je jí nyní sestava "Accessories", tudíž krabička velikosti samotného přístroje s nejrůznějšími káblíky, které se uživatelům tohoto geniálního zařízení budou nesmírně hodit, jak jistě uznáte nejen při pohledu na obrázek. Maloobchodní cena této sestavy káblíků se pohybuje okolo 1.880,-Kč.

Mojo Accesory Cable Pack se skládá z 11 komponentů:

- Mojo adapter skládající se z USB Apple camera vstupu a OTG vstupu zvětšující rozměr Mojo tak, aby byl stejmě velký jako telefon.
- Standartní krátký optický kábel
- Káblík 3,5mm (mini optický) pro standartní Toslink (dokonale se hodící pro laptopy Mac, přehrávače Astell&Kern a jiné DAP´y (digital audio player´y)
- převodník z 3,5mm na 6,35mm, který umožňuje připojit sluchátka s velkým jackem k Mojo
- Jednometrový kábel USB A/micro USB k přehrávání hudby z počítače
- Kábel micro USB - micro USB OTG
- Kábel micro USB pro samičí konektor typu USB A (k propojení telefonu Android s Mojo adapterem)
- jeden dvojitý USB kábel, umožňující současně přehrávání a nahrávání. Je to kábel ukončený USB konektorem typu A k počítači, na druhém konci se nacházejí dva micro USB konektory, jeden pro nahrávání do Mojo a druhý pro přehrávání hudby.
- dvě gumičky s logem Chord pro sepnutí Mojo s telefonem (rozměr 180mm)
- dvě gumičky s logem Chord pro sepnutí Mojo s telefonem (rozměr 160mm)
- 1 feritový filtr pro kábly postrádající izolaciZPĚT


Facebook